انجمن‌ها

اعتماد به نفس نامحدود چگونه کار می کند؟
انجمن های مختلفی در اعتماد به نفس نامحدود وجود دارند. اعضا در انجمن هایی که علاقه دارند عضو می شوند و هر انجمن دارای چند بخش مهم است:

 • محتوا
  این همان محتوای مهم هر انجمن است. حاوی مطالب آموزشی، شناختی، کاربردی و علمی مربوطه است. این بخش دائما توسط مدیران انجمن و تهیه کنندگان محتوا به روز آوری و تکمیل می شود. محتوا معمولا در بخش ویکی انجمن قرار داده شده است و یا ممکن است بخشی از آن در منوی انجمن اضافه شده باشد.
 • تمرینات
  در هر مبحثی که لازم باشد، تمریناتی عملی و کاربردی گنجانده شده است که کمک می کند محتوای آموخته شده را وارد چرخه عمل کنیم.
 • جریان
  این بخش پس از ورود به هر انجمن به صورت پیش فرض نمایش داده می شود. اینجا اعضای انجمن می توانند با هم همفکری و تبادل نظر داشته باشند و با اشتراک گذاری مطالب محتوای انجمن را غنی تر کنند. انتظار می رود اعضا در این قسمت برای درک بهتر محتوای انجمن، باهم گفتگو کنند و در مورد اجرا و بکارگیری تمرینات به همدیگر ایده و انگیزه بدهند.

همچنین با توجه به نیازهای هر انجمن ممکن است بخش ها و امکانات دیگری هم در آن وجود داشته باشد.

با فعال‌سازی تلگرام از بخش "تنظیمات حساب کاربری" می‌توانید از آخرین اتفاقات انجمن‌هایی که در آن عضو هستید بر روی تلگرام خود مطلع شوید.

سیاست پذیرش محتوا
محتوای درج شده در بخش محتوای سایت یا باید دارای منبع دقیق و معتبر علمی باشد و یا مستقیما توسط متخصصین روانشناسی تهیه شده باشد. در غیر اینصورت مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

پایه‌گذاری نامحدود

اعتماد به نفس بالا پیش نیازهایی دارد. ستون‌های اعتماد به نفس نامحدود خود را در این قسمت بنا کنید.
 • آشنایی و طرح مشکلات

  آشنایی و طرح مشکلات

  آشنایی، طرح مشکلات و گرفتن راهنمایی برای یافتن مسیر
  اگر کاربر جدید هستید حتما از اینجا شروع کنید، شما را به طور پیش‌;فرض عضو این انجمن کرده‌;ایم. در اینجا مسائل خود را مطرح کنید و به کمک اعضا تشخیص دهید که از کجا شروع کنید و در کدام قسمت‌ها بهتر است تمرکز کنید.
  پایه‌گذاری نامحدود
 • خودشناسی و عزت نفس

  خودشناسی و عزت نفس

  عزت نفس و شناخت خود، مهمترین ستون اعتماد به نفس
  اگر اعتماد به نفس یک پایه اصلی داشته باشد، آن عزت نفس است.در این قسمت قرار است با درک کامل عزت نفس، عملا تاثیر خارق العاده عزت نفس بالا را تجربه کنیم و بکوشیم به رفیع‌ترین سطح توانمندی خود برسیم.
 • ا

  انگیزش

  نیروی محرکه ما برای شروع و ادامه دادن
  انگیزه نیروی محرکه ما برای هر شروع یا ادامه دادن است. اگر به اندازه کافی قوی نباشیم انگیزه و اشتیاق ما به سرعت و با هر اتفاقی ممکن است فروکش کند. شاید به همین خاطر است که می گویند انگیزش مثل حمام کردن است و انجام روزانه آن توصیه می شود. راهکارهای انگیزشی را در قسمت محتوای این انجمن مطالعه کنید و تجربیات موفق خود را به اشتراک بگذارید و به دیگران انگیزه دهید.
 • او

  اراده و کنترل ذهن

  تقویت اراده؛ کنترل ذهن، افکار و احساسات
  چگونه می‌توان اراده خود را تقویت کرد و از تنبلی، تعلل، بی‌حوصلگی و عوامل مزاحم خلاص شد؟ بعلاوه در بسیاری از مواقع، افکار و احساساتی مخرب و محدود کننده مثل ویروس در ذهن ما گردش پیدا می کنند که با کنترل ذهن و افکار می‌توانیم آنها را مهار و با نوع مثبت آنها جایگزین کنیم.
 • او

  انظباط و مدیریت زمان

  برنامه‌ریزی، مدیریت زمان و نظم شخصی
  زندگی مهم است. قدر لحظه‌لحظه آن را بدانیم و بکوشیم به رفیع‌ترین سطح توانمندی خود برسیم.
 • شا

  شجاعت اجتماعی

  آرامش، اطمینان خاطر و شجاعت در موقعیت‌های اجتماعی
  اضطراب در موقعیت‌های اجتماعی یک مشکل شایع است و در بسیاری از مواقع یک ترس یا اضطراب اجتماعی می تواند به مهم‌ترین مانع فرد برای اقدام کردن و یا رسیدن به خواسته‌های مهم زندگی تبدیل گردد. هر موقعیتی که نیازمند ارتباط با دیگران است مانند پیدا کردن یا ارتقای شغلی، یافتن شریک مناسب و سایر روابط اجتماعی مستقیما تحت تاثیر شجاعت اجتماعی ما است. برای داشتن شجاعت اجتماعی، راهنماهای موجود در این انجمن را مطالعه کنید و نسبت به نقاط ضعف خود شناخت پیدا کرده و آنها را جایگزین نمایید. از تمرینات مطرح شده در بخش تمرینات استفاده کنید و به کمک هم در این انجمن آنها را اجرا کرده و به هم انگیزه دهید.

مهارت‌های ارتباطی

مهارت‌های ارتباطی و اجتماعی خود را دگرگون سازید و در تعاملات اجتماعی موفق باشید.
 • زب

  زبان بدن

  بدن قبل از ما حرف می زند.
  اگر می‌دانید زبان بدن معمولا پیش از ما شروع به حرف زدن می کند و همه صحبت‌های ما تحت تاثیر آن قرار می‌گیرد تا جایی که ممکن است تاثیر آن بیشتر از کلام ما باشد، پس نیازی به توضیح بیشتر نیست.
 • فب

  فن بیان

  فن بیان و مهارت‌های کلامی
  چگونه مطمئن و تاثیرگذار سخن‌وری کنیم.
 • گو

  گفتگو و مذاکره

  گفتگوی سازنده، مهارت های مذاکره و متقاعدسازی
  مذاکره تنها در جلسات رسمی اتفاق نمی‌افتد. اگر دقت کنید، هر تعامل ما با دیگران نوعی مذاکره است. آموزش مذاکره توانمند و برد-برد، مهارت‌های گفتگو و متقاعدسازی از جمله مباحث این انجمن است.

به سوی اعتماد به نفس نامحدود

اگر سالها در مورد اعتماد به نفس بخوانیم، بنویسیم و بحث کنیم، اگر اقدام عملی نکنیم نتیجه خاصی هم نمی گیریم. برای تغییر کردن باید واقعا حرکت کرد و قدم های عملی برداشت. این بخش مربوط به اشتراک گذاری اقدامات عملی اعضا است.

 • د

  دستاوردها

  دستاوردهای اعضاء
  برای یکی دستاورد نه گفتن به خواسته نامعقول دیگری است و برای یکی سخنرانی در یک کنفرانس بین المللی و یا ایجاد یک تغییر بزرگ در دنیا. برای ما کوچک یا بزرگ فرقی نمی کند و هر یک قدم پا گذاشتن به خارج از دایره آسودگی شخصی یک دستاورد مهم و ارزشمند محسوب می شود و در اینجا همیشه مشتاق شنیدن از دستاوردهای هم هستیم. لطفا کمی توضیح دهید که چگونه و در چه شرایطی یک قدم فراتر گذاشتید.
 • ت

  تولیدات

  محل به اشتراک گذاری تولیدات اعضاء
  ما تولید می‌کنیم و می‌آفرینیم. همزمان که اطلاعات و شناخت خود را افزایش می دهیم، تولید کردن یک تیر و دو نشان است، تجربه و تمرین می کنیم و سود آن هم به خودمان می‌رسد و هم به دیگران. تولیدات ما الزاما پیچیده یا حرفه‌ای نیستند. آنها ممکن است یکی از این موارد باشند: یک مقاله یا دست نوشته، عکس یا طراحی/نقاشی با معنی، کلیپ تصویری، فیلم کوتاه، فیلم یا صوت از یک سخنرانی شخصی، پادکست یا برنامه صوتی، خواندن از روی یک کتاب یا مقاله، ترجمه یا زیرنویس یک مقاله یا کلیپ و یا هر چیز دیگری که حامل تلاش و انگیزه ما باشد.
 • پگ

  پروژه‌های گروهی

  باهم، بهتر و سریعتر، چرا که نه.
  ایده ای دارید که می خواهید با همکاری اعضا آن را عملی سازید. در این انجمن آن را مطرح نمایید.

مباحث تکمیلی

سایر مباحث مهم و کاربردی مرتبط با اعتماد به نفس
 • تح

  تقویت حافظه

  افزایش چشمگیر قدرت به‌خاطرسپاری و یادآوری
  با تکنیک‌هایی آشنا شوید که کمک می کند به طور چشمگیری قدرت به خاطرسپاری و یادآوری خود را افزایش دهید.
 • مو

  مراقبه و آرامش

  مراقبه(مدیتیشن)، ریلکسیشن و آرامش
 • فو

  فرهنگ و سبک زندگی

  زندگی به سبک معتمد به نفس و گذشتن از موانع فرهنگی
  از سد هر آنچه فرهنگ و سبک زندگی به شما قالب می کند تا بیهوده شما را محدود کند بگذرید و به سبک نامحدود زندگی کنید.

کتاب، مقاله و کتابخوانی

 • کو

  کتاب و کتابخوانی

  کتاب، مقاله و کتابخوانی
  کتاب ها و مقالاتی که می تواند به اعتماد به نفس کمک کند را معرفی کنید و در مورد آنها بحث نمایید. اگر کتاب خاصی مطالعه می کنید، آن را در اینجا مطرح نمایید و با افراد دیگری که آن را مطالعه می کنند تبادل نظر کنید. در بخش محتوا می توانید لیستی از کتاب های پیشنهادی را مشاهده نمایید.

فیلم، سریال و موسیقی

 • فو

  فیلم و سریال

  به اشتراک گذاری تجربه‌های الهام‌بخش
  فیلم ها و سریال هایی که می تواند به اعتماد به نفس کمک کند را معرفی کنید و در مورد سکانس های تاثیر گذار صحبت کنید. در بخش محتوا لیستی از فیلم های پیشنهادی را ببینید.
 • م

  موسیقی

  به اشتراک گذاری آهنگ‌های تاثیرگذار
  هیچکس نمی تواند تاثیر موسیقی را انکار کند. هر آهنگ می تواند آنقدر تاثیر عمیقی روی احساس ما بگذارد که صدها خط نوشته از آن عاجز است. بعلاوه بعضی آهنگ ها دارای متنی تاثیرگذار هستند. مخصوص به اشتراک گذاری و صحبت در مورد آهنگ‌های تاثیرگذار.

گفتگوهای آزاد

 • گن

  گفتگوی نوجوانان

  گفتگو آزاد است...
  اگر نوجوان هستید اینجا مخصوص شماست. لطفا مسائلی که مربوط به نوجوانی هستند را تنها در این انجمن مطرح نمایید.
 • گب

  گفتگوی بزرگسالان

  گفتگو آزاد است...
  بزرگسالی و چالش‌های فراوان. بسیاری از اوقات گفتگو در مورد آنها کمک کننده است، از مسائل کاری گرفته تا مسائل مالی، ازدواج و فرزندان.
 • گآ

  گفتگوی آزاد

  درباره همه چیز...
  گفتگوی آزاد. لطفا اگر موضوع گفتگوی شما در هر یک از انجمن‌های دیگر می گنجد، آن را در بخش مخصوص به خود مطرح نمایید.

انجمن‌های محلی

جهان یک دهکده سرهم نیست. می توانید در انجمن مربوط به محل زندگی خود عضو شوید و از رویدادهای مربوط به آنجا مطلع شوید. برای تنظیم قرار جلسات اعتماد به نفس حضوری از این قسمت و ابزار نظرسنجی استفاده کنید. برای هر شهری که درخواست وجود داشته باشد انجمن مربوط به آن ایجاد می گردد.

 • ت

  تهران

  انجمن اعتماد به نفس تهران
آمار انجمن
کلیه‌ی انجمن‌ها


انجمن‌های خصوصی


اکثریت کاربران: آشنایی و طرح مشکلات