به "اعتماد به نفس نامحدود" خوش آمدید.

تردید، ترس و دودلی احساسات انسانی هستند که وجود آنها تا اندازه ای برای ما مطلوب بوده و ما را از مخاطرات و تصمیم گیری های وحشتناک دور نگه می دارد. اما مشکل زمانی ایجاد می شود که این خصایص بیش از اندازه لازم در وجود ما ریشه دوانده و به مانعی بر سر راه تصمیم گیری آزادانه ما تبدیل می شوند. قلمرو اعتماد به نفس نامحدود جایی است که انگیزه، جسارت و اعتماد به نفس تا حد بسیار زیادی جای تردید، ترس و دودلی را می گیرند. شما به نیروی درون خود اعتقاد، اعتماد و اتکا دارید و موانع خارجی را کم اهمیت می بینید. "اعتماد به نفس نامحدود" یک مقصد و پایان نیست، بلکه یک مسیر و یک سفر ماجراجویانه با یک شیوه خاص فکر کردن و برای رسیدن به خواسته های بزرگ است. در این مسیر می آموزیم، تجربه کسب می کنیم و هر روز بهتر و قوی تر می شویم و قدرت بیشتری برای انجام کارهای خارق العاده پیدا می کنیم. مشاهده بیانیه کامل اعتماد به نفس نامحدود

این سایت ماهیتی اجتماعی و اشتراکی دارد. بدین معنی که شخص خاصی مسئول تولید یا مالک همه محتوا یا همه برنامه های سایت نیست. محتوای سایت می تواند توسط اعضای سایت گسترش یابد. مدیران انجمن وظیفه نظارت بر انجمنها را دارند و همینطور آنها بر تولید و نظارت کیفی محتوا در بخش مقالات و ویکی هر انجمن نقش دارند و از درستی آنها مطمئن می شوند.

ایجاد کنندگان سایت شاید خود ابتدا سفر پرماجرای "اعتماد به نفس نامحدود" را آغاز کردند و بعد متوجه شدند بسیاری دیگر هم در این راه قدم گذاشته اند و یا می خواهند بگذارند، بنابراین خواستند بستری ایجاد کنند تا کسی در این سفر ماجراجویانه و مسیر پرچالش تنها نماند و به کمک نیروی جمع بر همه موانع فائل آیند.

این سایت نخستین بار در تابستان 1395 توسط احمد عزیزی راه اندازی گردید، او در طراحی و بکارگیری سرویسهای آنلاین پرظرفیت مهارت دارد و دائما برای بهبود سایت و همینطور صحت عملکرد بستر آن تلاش می کند.

جهت تماس با ما می توانید در بستر سایت با ما ارتباط برقرار کنید و یا در مواقع ضروری از آدرس های ایمیل زیر استفاده نمایید:

کسب اطلاعات: info@confidence.ir

گزارش تخلف: abuse@confidence.ir

استفاده از مطالب سایت جهت اهداف آموزشی و یا با هرگونه هدف کمک رساندن به دیگران آزاد و بلامانع است اما لازم است تا منبع آن ذکر شود.

ممکن است مایل باشید یکی از بخش‌های زیر را هم ببینید: